Okunma

Windows 7’ye Pek İlgi Yok


13 Temmuz 2009 Pazartesi 11:18
Windows 7’ye Pek İlgi Yok

ScriptLogic adlı bir araştırma şirketinin Reuters için yaptığı çalışmada büyük şirketlerin Windows 7‘ye geçme konusunda çekinceleri olduğu ortaya çıktı.

1000 adet şirketin katıldığı araştırmada %60‘lık bir kısmın Windows 7’ye geçme planlarının olmadığı belirlendi. Windows 7 için yapılan tüm iyi yorumlara rağmen, ekonomik durumun kritik olduğu bu dönemlerde yeni bir işletim sistemine geçmenin maliyeti ve buna alışma süresi sebebiyle firmaların henüz Windows 7 için bir planlarının olmadığı belirtiliyor.

Araştırmaya katılan şirketlerin %34‘ü ancak 2010 yılının sonunda Windows 7’ye geçme planı yaparken, sadece %5,4‘lük bir kısım 2009 sonunda Windows 7’ye geçeceğini belirtti.

:: Windows 7, Vista’nın kaderini paylaşabilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Windows 7’ye Pek İlgi Yok”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Neden Linuxçular yapsın? Microsoft’un kendisi yaptı. Kriz döneminde o fiyata kim Windows 7’ye ve Office 2010′ geçer? Windows 7’yi aldın mı, artık Office 2010’u da almazsan ayıp olur. İkisinin fiyatı da senin bilgisayarının fiyatını geçer. İkinci diskine yükle Pardus 2009’u ve Windows 7 ile bilgisayarında kendin karşılaştır. Pardus 2009 ücretsiz.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    o araştırmayı lünüksçüler yapmıştır win7 gayet iyi

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Bence süper bi windows 🙂

" Windows 7’ye Pek İlgi Yok konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 7’ye Pek İlgi Yok ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 7’ye Pek İlgi Yok ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "