Okunma

Windows Mobile 6.5.3 SDK Yayınlandı


19 Şubat 2010 Cuma 19:57
Windows Mobile 6.5.3 SDK Yayınlandı

Windows Phone 7 serisi geçtiğimiz günlerde Mobile World Congress etkinliğinde duyurulmuştu. Yepyeni bir yapıya ve arayüze kavuşan Microsoft’un mobil işletim sistemi hakkındaki olumlu ve olumsuz söylemler devam eder dursun Microsoft 6.5.3 için yeni yazılım geliştirme kitini sonunda duyurdu.

Aslında bu paket daha önce de kullanıcıların hizmetine sunulmuştu. Ancak yükleme esnasındaki çökme sorunu yüzünden birçok geliştirici, yeni SDK’den faydalanamamış dahası Microsoft katı bir dille eleştirilmişti. Yeni SDK tüm hatalardan arındırılmış bir halde yeniden indirilmeye açıldı. Alışıldığı üzere bir emulatör ile birlikte gelen yeni paket WinMo Pro ve WinMo Standart kalıpları ile birlikte geliyor.

Yeni SDK’i burada yer alan Microsft sayfalarından hemen indirebilirsiniz.

:: Karşılaştığınız sorunları SDN Forumlarında paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Mobile 6.5.3 SDK Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Mobile 6.5.3 SDK Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Mobile 6.5.3 SDK Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "