Okunma

Windows Mobile 7 Çıkış Tarihi Belli Oldu


25 Şubat 2009 Çarşamba 11:19
Windows Mobile 7 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Microsoft CEO Steve Ballmer hisse senedi piyasası analistiyle yaptığı telekonferansta Windows Mobile 7‘nin 2010 yılında piyasaya sürüleceğini açıkladı. İşletim sisteminin mobil pazarda Symbian ve RIM’in ardından 3.sırada yer alması Microsoft’a maddi olarak kaybettiriyor ama Ballmer akıllı telefon endüstrisindeki gelişmenin Windows Mobile’ın ekonomik düşüşe rağmen yükseliş trendi yakalayacağını öngörüyor.


Windows Mobile 7? Henüz 2010’a epey zaman var

Ballmer, Windows ve Windows Mobile’ın tek projenin iki ayrı yarısı olduğunu ve tarayıcı gibi paylaşılan fonksiyonların daha faydalı şekilde kullanılabileceğini belirtti. Microsoft’un tepe ismi ayrıca şirketin lisanslama modeli iş yapış biçimi dahilinde herhangi bir Microsoft Telefonu planlarının olmadığını da açıkladı.

:: Windows Mobile 7’nin 2010’da piyasaya girmesi Microsoft için bir kayıp olabilir mi?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Mobile 7 Çıkış Tarihi Belli Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Mobile 7 Çıkış Tarihi Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Mobile 7 Çıkış Tarihi Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "