Okunma

Windows Mobile Kullanıcılarına Müjde!


15 Temmuz 2009 Çarşamba 09:20
Windows Mobile Kullanıcılarına Müjde!

Microsoft, Windows Marketplace için geliştiricilerin uygulamalarını 27 Temmuz‘dan itibaren kabul etmeye başlayacağını açıkladı. Üstelik Windows Marketplace‘i sadece Windows Mobile 6.5 ile uyumlu olan cihazlar değil, WinMo 6.0 ve 6.1 işletim sistemini kullanan telefonlar da kullanabilecek.

Firma ayrıca Windows Marketplace satışlarında gelirin %30‘una talip olacağını ve geliştiricilerin her uygulama için yıllık 99 dolar abonelik bedeli ödemesi gerekeceğini açıkladı. 2009’un sonuna kadar ise, 5 programa kadarlık gösterim ücretsiz olacak.

:: Windows Marketplace, Apple App Store ile yarışabilir mi?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Mobile Kullanıcılarına Müjde! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Mobile Kullanıcılarına Müjde! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Mobile Kullanıcılarına Müjde! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "