Okunma

Windows Mobile’a Artistik Makyaj


07 Nisan 2009 Salı 16:25
Windows Mobile’a Artistik Makyaj

Ben de dahil olmak üzere birçok insan Windows Mobile kelimesini duyunca, gerçekten çok sıkıcı resimlere, temalara, minik çirkin ikonlara sahip iş cihazlarını düşünüyorlar. Bir nebze kişiselleştirme uğraşıyla bunu değiştirmek elbette mümkün ama ne olursa olsun kaputun altında aynı eski çirkin işletim sistemi görüntüsünün kaldığını biliyorsunuz.


Yenilenen arayüzüyle Windows Mobile’ın son sürümü: 6.5

Microsoft, yeni nesil Windows Mobile 6.5 versiyonunda bu yaraya merhem olacak çareyi de bulmuş gibi görünüyor. Yakın bir zaman sonra piyasaya çıkması beklenen WinMo 6.5’in popülaritesini artırmak için Microsoft bazı ünlü tasarımcılarla çalıştı ve yeni işletim sisteminde kullanıma hazır hale getirdi. Her zaman olduğu gibi xda-developers’daki arkadaşlarımıza sızdırılan görüntüleri bizlere aktardıkları için teşekkürler ederiz.

:: Yeni Windows Mobile 6.5’de hangi tasarımcının temasını görmek isterdiniz?

 

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Mobile’a Artistik Makyaj konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Mobile’a Artistik Makyaj ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Mobile’a Artistik Makyaj ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "