Okunma

Windows Mobile’a WP7S Teması


02 Mart 2010 Salı 15:36
Windows Mobile’a WP7S Teması

Windows Phone 7 Serisini duyurarak belki de ilk defa mobil platformu böylesine ciddiye alan Microsoft, yeni sisteme de kendi çizgilerini ve katı kurallarını aktarmıştı. Görsel anlamda baştan aşağı yenilenen sistemin Zune HD ile benzerlikler taşıdığını da belirtmiştik.

WP7S görselliğini şimdiden yaşamak isteyen bazı geliştiriciler, son derece başarılı bir tema geliştirmişler. WVGA ekran çözünürlüğüne sahip Windows Mobilelı akıllı telefonlar ile çalışabilen tema, birçok görsel widget ile de zenginleştirilmiş. Bekleme ekranı, tarih, uyarılar, açılış görseli, profiller, galeri, media, Office gibi bölümler temanın baştan aşağı yeniden şekillendirdiği alanlar.

#http://video.shiftdelete.net/y/76b9b92537df302d9ec45c4ec783bbb0.flv#

Ücretsiz olarak sunulan temaya ve beraberinde gelen widgetlara sahip olmak için burada yer alan Pointui sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

:: WP7S tasarımın beğendiniz mi?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Mobile’a WP7S Teması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Mobile’a WP7S Teması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Mobile’a WP7S Teması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "