Okunma

Windows Vista’da Mutlu Sona Doğru


22 Şubat 2009 Pazar 12:16
Windows Vista’da Mutlu Sona Doğru

Windows Vista için ikinci yama paketi son anlarına yaklaşıyor. Geçtiğimiz günlerde artık sürüm adayı kıvamına gelen yama paketi, bir grup geliştiriciye tekrar birkaç güncelleme yapılarak sunulmuş ve test süreci iyice koyu bir kıvama getirilmiş durumda. Önceki süreçlere bakıldığında, bu aşamadan sonra hizmet paketi bir-iki ay içinde piyasaya sürülmüş oluyor.

Yeni Neler Var?

İkinci Vista yama paketinde, SP!’in üzerine tam 691 güncelleme mevcut. Yeni özellikler arasında, Windows Search 4.0, VIA işlemciler için 64 bit desteği, Bluetooth 2.1 için yeni yetenekler, doğrudan Blu-ray yazabilme özelliği ve basitleştirilmiş bir kablosuz ağ yöneticisi bulunuyor.

:: SP2 Mayıs’ta çıkmış olur mu?

Bilgi için: Windows Vista
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Windows Vista’da Mutlu Sona Doğru”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    sp2yi yükledim artısını fark ***** sistemi biraz yavaşlattı *****

" Windows Vista’da Mutlu Sona Doğru konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Vista’da Mutlu Sona Doğru ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Vista’da Mutlu Sona Doğru ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "