Okunma

Windows’ta Nokta Atışı Yapın


03 Mart 2009 Salı 07:00
Windows’ta Nokta Atışı Yapın

Windows‘un “Dosya ve Klasör Arama” modülüne ücretsiz bir alternatif olan SearchMyFiles, dosya türü, oluşturma, son düzenlenme ve erişim tarihleri ya da dosya boyutuna göre arama yapmanıza imkan tanıyor.

Dosyalara Kestirmeden Ulaşın

Varsayılan arama motorundan çok daha isabetli sonuçlar bulmanızı sağlayan program, herhangi bir kurulum gerektirmediği için USB belleğinden de kullanılabiliyor.

Arama sonuçlarını HTML raporu şeklinde kaydedebildiğiniz ve dosya ya da klasörü doğrudan açabildiğiniz SearchMyFiles, kayıt defterinde iz bırakmadan net aramalar yapmak için de ideal.

:: SearchMyFiles yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows’ta Nokta Atışı Yapın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows’ta Nokta Atışı Yapın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows’ta Nokta Atışı Yapın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "