Okunma

Pencereleri Katlayın


10 Mart 2009 Salı 08:30
Pencereleri Katlayın

Ücretsiz bir Windows aracı lan WinRoll, sağ tıkla erişebildiğiniz pencere yönetim özelliklerine bir de “pencere katlama sanatını” ekliyor.

Düşük sistem kaynakları tüketimi ve portatif olmasıyla da gönüllerde taht kuran WinRoll, dilerseniz başlık çubuğuna indirgediğiniz pencereleri transparan yapıp, sistem tepsisine de atabiliyor.

Tüm pencereleri katlamak için ise tek ihtiyacınız herhangi birine Alt tuşuna basılı tutup sağ tıklamak. WinRoll programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : WinRoll
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Pencereleri Katlayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pencereleri Katlayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pencereleri Katlayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "