Okunma

Witcher 2 Plansız Açıklandı


20 Eylül 2009 Pazar 08:28
Witcher 2 Plansız Açıklandı

Witcher yapımcılarının tüm planları bozuldu. Etrafta ikinci oyun için dedikodular dolaşırken, Youtube’a düşen kaçak bir video ortalığı karıştırdı. Büyük ihtimalle, dağıtımcı firmalarla anlaşma yapmak için hazırlanan video’da 5 dakikalık oyun içi görüntülere yer verildikten sonra Witcher 2: Assasin’s of Kings ismi yer alıyor. Böylece hem oyunun kendisi hem de resmi adı planlanan tarihten önce açıklanmış oldu.

İlk oyun sessiz sedasız şekilde piyasaya çıkıp bir anda büyük bir ilgi toplamıştı. Rol yapma (RPG) türünde olan Witcher‘ın konusu aslında bir kitap için hazırlanıyordu. Ancak yayın eviyle anlaşamayan yazar, farklı bir sektörde şansını denedi. Yapımcı CD Projekt RED pazarlama kampanyalarını bozan bu görüntüleri Youtube’dan sildirmeye başladı. Daha önce yaşanan benzer olaylarda, yapımcılar acele bir toplantıyla ürünlerini tanıtıp sonra da oluşan ilgiden faydalanmak için oyunlarını tam bitmeden piyasaya sürüyorlardı. Umarız Witcher 2’de bu kaderi paylaşmaz.

::Witcher 2 sizce ilki kadar beğenilecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Witcher 2 Plansız Açıklandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Witcher 2 Plansız Açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Witcher 2 Plansız Açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "