Okunma

Wolfram Alpha Android’de!


10 Ekim 2010 Pazar 14:37
Wolfram Alpha Android’de!

Arama motorlarının modern yüzü olarak gösterilen Wolfram Alpha belki henüz arzulanan ilgiye ulaşabilmiş değil. Ancak kemikleşmiş bir kullanıcı kitlesine ulaşmış olduğu da göz ardı edilemez bir gerçek. Kısa bir süre önce sosyal medyada da etkinliği artırabilmek adına Facebook ve Twitter widgetlarını duyuran Wolfram Alpha şimdi de gözünü mobil cihazlara dikmiş durumda.

 

iPhone’un ardından arama motorunun yeni konaklama yeri Android oldu. Android Market üzerinden indirilebilen yazılım, sesli arama desteğine de sahip. iPhone’da olduğu gibi Android’de Market üzerinden 1.99 $ bedelle indirilebilen uygulamanın T-Mobile G2 ile ön yüklü olarak geleceği de belirtilmiş. (Wolfram Alpha Widgetları Duyuruldu)

 

:: Wolfram Alpha’nın mobil cihazlarda başarılı olabileceğini düşünüyor musunuz?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" Wolfram Alpha Android’de! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wolfram Alpha Android’de! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wolfram Alpha Android’de! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "