Okunma

Wolfram Alpha Firefox’a Girdi


21 Mayıs 2009 Perşembe 02:47
Wolfram Alpha Firefox’a Girdi

Geçtiğimiz günlerde yayına geçen ve internet camiasında binbir farklı yoruma neden olan Wolfram Alpha‘yı, Mozilla Firefox’un arama bölümüne eklemek isterseniz, Clickable Research tarafından geliştirilen minik eklentiyi kullanabilirsiniz. Bu sayfadaki “Install the WolframAlpha Search Plugin” yazısına tıkladıktan sonra, tarayıcınızın sağ üst köşesinde yer alan arama bölümüne bir de Wolfram Alpha seçeneğinin eklendiğini görebilirsiniz.

:: Wolfram Alpha’yı denediniz mi?

Bilgi İçin : Clickable Research
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Wolfram Alpha Firefox’a Girdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wolfram Alpha Firefox’a Girdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wolfram Alpha Firefox’a Girdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "