Okunma

Ofis Kurmakla Uğraşmayın


10 Haziran 2009 Çarşamba 09:56
Ofis Kurmakla Uğraşmayın

Her türlü işletim sistemi için kullanabileceğiniz birçok ücretsiz masaüstü ve online ofis paketi olduğu bir gerçek. OpenOffice.org, Zoho Office, Google Docs bunlardan sadece birkaçı. Ancak sizin bu paketlerle yaptığınız tek iş Word belgeleri açıp okumaksa, bilgisayarınıza sadece bunun için ofis paketi kurmak gereksiz yük olabilir.

Sadece 5 MB’lık ücretsiz bir program olan Word Reader 5.0‘ın yaptığı tek iş; DOC, DOCX, RTF, TXT veya HTML dosyalarını açıp görüntülemek. Oluşturma ya da mevcut belgeyi düzenleme seçeneklerinin olmadığı program, daha çok hızlı kullanım için ideal. Türkçe dil desteği de şimdilik bulunmayan yazılımı indirmek için buraya tıklayın.

:: Ofis programlarını ne amaçlarla kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : Word Reader
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ofis Kurmakla Uğraşmayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ofis Kurmakla Uğraşmayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ofis Kurmakla Uğraşmayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "