Okunma

WordPress 2.7 Yayınlandı


12 Aralık 2008 Cuma 09:47
WordPress 2.7 Yayınlandı

Kullanıcılarının sesine kulak veren WordPress, bu doğrultuda gelişmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay beta sürümü yayınlanan WordPress 2.7, son haliyle kullanıma sunuldu. Caz efsanesi John Coltrane‘a saygılar sunarak “Coltrane” şeklinde adlandırılan WordPress 2.7, her zamanki gibi performans ve verimlilik konusunda önemli geliştirmeler içeriyor. Yeni bir arayüz, başlıklı yorum desteği ve yapışkan notlar da, görünür bölgedeki değişiklikler arasında. WordPress 2.7’yi buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

:: WordPress’in yeni sürümünü beğendiniz mi?

Bilgi İçin : WordPress
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WordPress 2.7 Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WordPress 2.7 Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WordPress 2.7 Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "