Okunma

WordPress 2.9’da Neler Görmek İstersiniz?


08 Temmuz 2009 Çarşamba 06:40
WordPress 2.9’da Neler Görmek İstersiniz?

Geçtiğimiz ay 2.8 sürümü yayınlanan, birkaç gün önce de 10 ücretsiz eklentisini sizlerle paylaştığımız WordPress‘te şimdiden 2.9 için çalışmalar başladı. İçerik yönetim sistemini sürekli geliştirmek için çabalayan WordPress ekibi, bu sefer kullanıcıların da fikirlerini öğrenmek istiyor.

Ankete Katılın!

Siz de bu sayfada yer alan testte, özellikleri önem sırasına göre belirleyip, WordPress ekibine yardımcı olabilirsiniz. Özelliklerin tam olarak ne işe yaradığından emin değilseniz; WordPress blog sayfasında yer alan ayrıntılı açıklamalara göz atabilirsiniz. Ne yazık ki anketin de, açıklamaların da şimdilik yalnızca İngilizce olduğunu belirtmekte fayda var.

:: WordPress’te hangi özellikleri görmek istersiniz?

Bilgi İçin : WordPress
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WordPress 2.9’da Neler Görmek İstersiniz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WordPress 2.9’da Neler Görmek İstersiniz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WordPress 2.9’da Neler Görmek İstersiniz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "