Okunma

WordPress 3.2.1 Çıktı!


12 Temmuz 2011 Salı 21:58
WordPress 3.2.1 Çıktı!

Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz güncelleme, okurlarımızdan aldığımız tepkilere bakılırsa; WordPress altyapısını kullanan site sahipleri için beğenilen bir güncelleme olarak kayıtlara geçmişti.

Yeni sürümde, daha hızlı bir yönetici paneline ek olarak, kullanımı daha kolay olan menüler, içerik üretmek için sizi daha da teşvik edebilir.

Güncellemede Neler Var?

WordPress 3.2‘nin hemen ardından, önemli değişikliklerin sorunsuz bir şekilde kullanılması için bazı yamalar eklendi ve WordPress 3.2.1 duyuruldu.

Güncellemeler arasında ciddi bir güvenlik açığı bulunmadığından dolayı, acele etmenize gerek yok. Site sahipleri, yönetici panelinden bu güncellemeyi birkaç tıklamada yapabilecekler.

Siz hangi sürümü kullanıyor ve tavsiye ediyorsunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

7 yorum - “WordPress 3.2.1 Çıktı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaşlar şu ana kadar kullandığım en stabil sürüm 2.9.2 dir. Eğer stabil sürüm kullanmak istiyorsanız 3.9 u bekleyin.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  ben yedek almadan güncelledim. Sitem çok yavaşladı. Videolar 1.5 dk da ancak açılır oldu. Gri düzelmenin bir yolu yok mu

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Kararlı sürüm derken? Bence bu haliyle oldukça iyi. Her sürümde onlarca hata düzeltiyorlar ve işe yarar özellikler ekliyorlar.

 4. Beo dedi ki:

  Sıktı valla sıktı!

  Beceriksiz herifler sürekli güncelleme çıkarıyorlar!

 5. Troy dedi ki:

  WordPress’te sanırım stabil sürüm diye bir şey olmayacak

 6. ck1991 dedi ki:

  of wordpress off bi stabil sürümün çıksın artık.

" WordPress 3.2.1 Çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WordPress 3.2.1 Çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WordPress 3.2.1 Çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "