Okunma

World of Warcraft’a İnce Ayar


24 Eylül 2009 Perşembe 07:19
World of Warcraft’a İnce Ayar

Şu anda 6 milyonu aşan oyuncusu bulunan World of Warcraft bu haliyle birçok dünya ülkesinden bile fazla nüfusa sahip. Blizzard ve WoW kullanıcıları bu gidişle yakında özerklik bile talep edebilir. Firma 5 yılı aşkın süredir piyasada olan oyunlarını güncel tutmak için herşeyi yapıyor. Bu yüzden kullanıcıları mutlu etmek için Blizzard çalışanları yeni bir yama daha çıkardı


Ateşi olan
olan var mıydı acaba? Bende var, buyur vöeehhh

Yamanın resmi adı Patch 3.2.2 ama kullanıcılar ona Onyxia’nın Dirilişi adını takmışlar. Bunun nedeni ise WoW‘un en eski bosslarından birisi olan Onyxia adlı ejderhanın tekrar popüler edilmek için güçlendirilmesi. World of Warcraft’ın 5.Yılı Kutlamaları için yapılan bu yenilikle birlikte ejderha, level 80 oyunculara uygun hale getirildi. Artık Onyxia’dan yeni eşyalar’da (item) düşecek. Vakitlerini Azeroth‘da geçirenleri mutlu edecek, en büyük müjde ise artık Brood of Onyxia adlı yüzde 320 hızlı giden bir binek hayvana sahip olabilmeleri.

:: Sizce World of Warcraft’ın ömrü ne kadar?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" World of Warcraft’a İnce Ayar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere World of Warcraft’a İnce Ayar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda World of Warcraft’a İnce Ayar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "