Okunma

WoW’da Estetik Dönemi


11 Aralık 2008 Perşembe 16:30
WoW’da Estetik Dönemi

Ekim ayında karakterlerin saç şeklini ücretsiz olarak değiştirme imkanı sunan Blizzard, şimdi de 15 dolar karşılığında komple estetik operasyonuna olanak sağlıyor. Karakterinizin cinsiyetini, yüzünü ve rengini değiştirebileceğiniz bu özelliği bir karakter üzerinde sadece 30 günde bir defa kullanabiliyorsunuz. Anlaşılan sanal da olsa herkesin ameliyat sonrası bir dinlenme süresine ihtiyacı oluyor. Şimdilik sadece ABD sunucularında başlatılan uygulamayı Avrupalı WoW oyuncularının ne zaman göreceği ise bilinmiyor.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : World of Warcraft
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “WoW’da Estetik Dönemi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    blizzard her şekilde adam soyarım diyor.

" WoW’da Estetik Dönemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WoW’da Estetik Dönemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WoW’da Estetik Dönemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "