Okunma

WWDC 2018 tarihi belli oldu!


14 Mart 2018 Çarşamba 06:55
WWDC 2018 tarihi belli oldu!

Apple’ın her sene yaza doğru gerçekleştirdiği Dünya Geliştirici Konferansı’nın bu yıl hangi tarihte yapılacağı resmi olarak duyuruldu. Apple’ın tarihini internet sitesinden duyurduğu Apple WWDC 2018, 4-8 Haziran tarihleri arasında Kaliforniya’nın San Jose şehrinde gerçekleşecek.

Apple, WWDC 2018 sırasında neler duyurulacak?

Apple’ın kendi platformlarında yapacağı güncellemeleri duyuracağı WWDC 2018’de, iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 ve tvOS 12 işletim sistemlerini ilk kez göreceğiz. Ayrıca Apple Pay hakkında da yeni gelişmenin duyurulması muhtemel olasılıklar arasında.

Bunların yanı sıra, son kullanıcıyı asıl heyecanlandıran şeyler: yeni bir iPhone SE’nin, MacBook Pro‘nun güncel modelinin ve Face ID‘li yeni iPad’in duyurulacak olma ihtimali. Her ne kadar kesinliği bulunmasa da bu etkinlikte iPhone SE, yeni Mac Pro ve Face ID’li iPad’in tanıtılacağı birçok analist tarafından iddia ediliyor.

Elimizde kesin ve net bilgilere sahip olamadığımız bu etkinliğin detaylarını 4-8 Haziran tarihleri arasında hep birlikte öğreneceğiz. O tarihte gelişmeleri Shiftdelete.net üzerinden takip edebilirsiniz.

:: Sizce Apple neler duyuracak. Gelin, yorumlarda tartışalım.
yazarMert Can Orhan

Kendini tanıdığı günden bu yana teknoloji yayıncılığıyla ilgilenen Mert Can tam bir Android tutkunu ancak bilgisayar tarafında macOS'tan vazgeçemiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim