Okunma

Xbox 1080’e Ne Dersiniz?


10 Eylül 2009 Perşembe 06:56
Xbox 1080’e Ne Dersiniz?

Yeni nesil oyun makinelerinden Xbox360’ın fan’ları, artık bir el konsolu istiyor. İnternet’te araştırdığınızda Xbox sempatizanları tarafından tasarlanmış mobil platformlar bulmak güç değil. İşte onlardan bir yenisi de Carl Archambeault. Birçok farklı alanda çizimler yapan Carl, Microsoft‘un oyun konsolu için Xbox1080 adını verdiği bir ürün tasarlamış.


Uyarı: Bu tasarım hiçbir resmiyet taşımıyor

Üzerinde yukarıya doğru açılan bir LCD bulunduran cihaz, müzik dinlemek ve video izlemek için de özel fonksiyon tuşları barındırıyor. Zune medya oynatıcısıyla, Xbox360’ı bir araya getiren Carl’ın bu tasarımının hiçbir resmiyet taşımadığını da belirtelim. Bakın fan’ların yaptığı onlarca Xbox el konsolu görselleri, Microsoft’un harekete geçmesini sağlayacak mı?

:: Carl Archambeault’un tasarımını beğendiniz mi?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Xbox 1080’e Ne Dersiniz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xbox 1080’e Ne Dersiniz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xbox 1080’e Ne Dersiniz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "