Okunma

Modern Warfare 2’li Xbox 360 Geliyor


16 Eylül 2009 Çarşamba 10:18
Modern Warfare 2’li Xbox 360 Geliyor

Microsoft tarafından bu yıl sonunda 250 GB hard disk kapasiteli yeni Xbox360 modellerinin piyasaya sürüleceğinin duyurusu yapıldı. Yeni modeli özel kılan bir diğer özelliği ise kutusundan Modern Warfare 2 ile çıkacak olması ve Modern Warfare 2 temasına sahip olarak gelecek olması.

Limitli üretime sahip olacak olan yeni Xbox360’lar, kutularında ayrıca iki adet kablosuz kontrol, kulaklık seti ve Modern Warfare 2’nin standart versiyonuna ait orijinal kopyalarını bulunduracak. Yeni Xbox360 Avrupa, Orta Doğu, İngiltere, Amerika, Kanada, Meksika, Şili ve Yeni Zellanda’da 10 Kasım tarihinde (MW2 çıkışı ile aynı gün) 399$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

:: Temalı konsollar ilginizi çekiyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Modern Warfare 2’li Xbox 360 Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Modern Warfare 2’li Xbox 360 Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Modern Warfare 2’li Xbox 360 Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "