Okunma

Xbox 360’ın Ne Kadar Ömrü Kaldı?


03 Eylül 2008 Çarşamba 21:00
Xbox 360’ın Ne Kadar Ömrü Kaldı?
Kıdemli bir Epic Games çalışanı olan Rod Fergusson, oyun yapımcılarının bir zaman sonra Xbox 360’ın görsel donanımında sınıra dayanacaklarını tahmin ediyor. Yapımcıların Xbox 360‘tan olabilecek en verimli şekilde yararlandığını söyleyen Fergusson, yine de önümüzdeki iki yıl içinde limite ulaşılmayacağını şu sözlerle ifade ediyor: "2010 yılına kadar yapımı sürecek olan oyunlar var ve eminim çıktıklarına muhteşem görünecekler."

Konsolun Ömrü Grafiklere Bağlı Değil

Grafiksel sınıra ulaşmanın, konsolun ömrünü bitirmek olmadığını vurgulayan Fergusson, Games Convention etkinliğinde gördükleri tanıtımlarda oyunların sürekli olarak geliştiğini ve mevcut neslin iki yıldan daha fazla süreceğini(en azından kendi tahminleri olan 2012’ye kadar) belirtiyor. Diğer bir deyişle, gerek Xbox 360 gerekse PlayStation 3 almak için henüz hayli vaktiniz var.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Xbox 360’ın Ne Kadar Ömrü Kaldı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xbox 360’ın Ne Kadar Ömrü Kaldı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xbox 360’ın Ne Kadar Ömrü Kaldı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "