Okunma

Xbox’a Yeni Özellikler


14 Nisan 2008 Çarşamba 21:00
Xbox’a Yeni Özellikler
Xbox 360, yeni nesil konsolların en eskisi; fakat oyun seçeneği ve özellikleriyle rakiplerine taş çıkartıyor; hâlen de en çok tutulan konsollardan bir tanesi. Düşünün, ülkemizde resmî olarak bulunmamasına rağmen, oldukça yüksek sayıda var. Tabii neredeyse hiçbir Türk oyuncu Xbox Live’dan faydalanamıyor. Konumuza dönecek olursak, Xbox 360, bu bahar aylarında önemli bir güncelleştirme yaşayabilir. Daha önceki deneyimlerden çıkan bu sonuca göre, Xbox 360’a bazı önemli güncelleştirmeler gelmesi gündemde.

Windows Live Hizmetleri de Yolda mı?

Bu güncellemeyle geleceği konuşulan en önemli güncelleme, şüphesiz Windows Live hizmetlerinin Xbox üzerinden de sunulması. Geleceği söylenen özellikler arasında, Live Mail, Live Messenger ve görüntülü konuşma desteğinden söz ediliyor. Ayrıca RSS desteği de muhtemel ek özellikler arasında.

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Xbox’a Yeni Özellikler”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    NASIL ALABİLİRİM

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Çoğu bilgisayar kullandığını sanan ve msn vs. den başka bişey bilmeyen insanlar için güzel bi haber. Gidin direk xbox 360 alın, hem boşu boşuna windows’a para vermeyin hemde konsolun açılma hızını bi görün….

Geri bildirim