Okunma

Xbox Project Scarlett tek konsol olarak gelecek


20 Haziran 2019 Perşembe 15:18
Xbox Project Scarlett tek konsol olarak gelecek

Microsoft tüm oyuncuları heyecanlandıracak duyurusunu E3 2019 Fuarı’nda yapmıştı. Sony’nin olmadığı fuarda Microsoft Xbox Project Scarlett ile ilgili ilk duyuruyu yaptı. Bu duyurudan sonra oyuncularda iki farklı konsol beklentisi oluşmaya başladı.

Xbox Project Scarlett tek konsol olarak gelebilir

Xbox Project Scarlett tek konsol olarak gelebilir

Microsoft, Project Scarlett ile ilgili Spencer tarafından yapılan açıklamanın ardından heyecanlı bekleyiş başladı.

Spencer, E3 2018’de çok fazla konsol üzerinde çalıştıklarını söylemişti. Bu yıl Scarlett’in tanıtılmasının ardından Spencer’in eski açıklamaları tekrar gündeme geldi ve iki konsol ihtimali güçlendi. Şirketin, Xbox One S All-Digital Edition ve Xbox Project Scarlett isimli iki konsol üzerinde çalıştığı konuşmaları yayılırken, yeni bir haber daha oyun gündemine düştü.

Son çıkan haberlere yeni konsol 2020 yaz döneminde piyasaya sürülecek. Ancak, yalnızca tek bir konsol olacak.

Project Scarlett ile ilgili şimdilik tüm bilgiler ortaya çıkmadı. Ancak bilinen en net bilgi Halo Infinite’nin çıkış oyunu olacak olması. Halo daha önce 2001 yılında Xbox’ın lansman oyunu olarak karşımıza çıkmıştı.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Xbox Project Scarlett tek konsol olarak gelecek”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    120 fps , rtx vesaire çok komik ya.. xbox one x içinde canavar dünyanın en güçlü konsolu bilmem ne dediler fakat pubg vesaire 30 fps ye zor vuruyor..120 fps oynatacak oyunları çok merak ediyorum zelda gibi oyunları ancak oynatır.. insanları kandırmaya devam etsinler.. adam gibi oyunda yok ki ark habire güçlü konsol yapıp milletin parasını sömürüyorlar sadece fakat oyunlarda gördüklerimiz mobil oyunları maalesef üçkağıtçılar

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Daha one x sin gücünü kullanamayan microsoft scarlett ile ne yapacağını düşünüyor ki?
    One x den 4 kat daha güçlü olmasını geçtim isterse 40 kat güçlü olsun next gen grafik sunamadıltan sonra oyun yapımcıları boş bir konsol ***** konsolların değil oyun grafiklerinin gerçeğe yakın olması gerekiyor ki bu konsollar satsın.İki ışık iki gölge için bu konsollara kimse para vermez.

" Xbox Project Scarlett tek konsol olarak gelecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xbox Project Scarlett tek konsol olarak gelecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xbox Project Scarlett tek konsol olarak gelecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "