Okunma

XCOM: Enemy Unknown’un İlk Görseli


10 Ocak 2012 Salı 05:30
XCOM: Enemy Unknown’un İlk Görseli

Game Informer’ın yeni sayısında oyun dünyasını karıştıracak bir oyunu tanıtacağının haberini sizlere daha önce duyurmuştuk.

İşte o oyunun XCOM: Enemy Unknown olduğu geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Aslına bakarsanız duyurulan oyun bırakın oyun dünyasını karıştırmayı, kimsenin pek de umurunda olmamış gibi görünüyor.

Yine de Game Informer’ın beklediği ilgiyi göremediğinin farkında olduğunu ve bu yüzden ilgiyi arttırmak amacıyla oyunun ilk ekran görüntüsünü yayımladığını belirtelim.

Ayrıca XCOM: Enemy Unknown’un bir Gerçek Zamanlı Strateji (RTS) oyunu olmayacağı ama yine de içerisinde RTS öğeleri barındıracağı ve hazırlanan diğer FPS türündeki XCOM’a nazaran, seriyi köklerine döndürmeye çok daha yakın olduğu da derginin editörlerinden Adam Biessiner tarafından açıklandı.

XCOM: Enemy Unknown’un henüz ne zaman piyasaya sürüleceği ve hangi platformlar için hazırlanacağı ise bilinmiyor.

:: XCOM: Enemy Unknown’un duyurulması sizleri heyecanlandırdı mı?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “XCOM: Enemy Unknown’un İlk Görseli”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Xcom Ufo 2: Terror from the deep hayatimin oyunudur.

" XCOM: Enemy Unknown’un İlk Görseli konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere XCOM: Enemy Unknown’un İlk Görseli ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda XCOM: Enemy Unknown’un İlk Görseli ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "