Xiaomi katlanabilir telefon için tarih verildi!


03 Eylül 2020 Perşembe 20:30
Xiaomi katlanabilir telefon için tarih verildi!

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte akıllı telefonlarda farklı şekillerde evrilmeye başladı. Çok daha gelişmiş kameraları, güçlü işlemcileri ve bilgisayarlarda kullanmaya alışık olduğumuz bellek ve depolamalarla birlikte çok daha farklı noktaya geldi. Bunların üstüne birde katlanabilir ekranı olan modeller ortaya çıkarak, tablet deneyimini veren modeller satışa sunulmaya başladı. Samsung, Huawei ve Motorola gibi üreticilerin ardından Xiaomi’de katlanabilir telefon üretmek için kolları sıvadı. Xiaomi katlanabilir telefon için tarih belli oldu!

Xiaomi katlanabilir telefon için takvimler 2021’i gösteriyor!

Geçtiğimiz senenin başlarında Xiaomi’nin Başkanı Lin Bin’in elinde katlanabilir telefon görülmüştü. Sonrasında şirketin katlanabilir telefonunun satışa sunulacağı söylenmişti. Bugüne kadar piyasaya sunulmayan akıllı telefon için Çinli kaynaklardan yeni iddialar geldi.

Xiaomi katlanabilir telefon

İddialara göre Xiaomi’nin katlanabilir telefonu, önümüzdeki yıl satışa sunulacak. Xiaomi Başkanı Lin Bin, çift taraflı katlanabilir telefon için bazı teknolojilerin geliştirildiğini belirtmişti. Bu teknolojiler; esnek matris teknolojisi, menteşe mekanizması, esnbek matris kaplama ve MIUI adaptasyonu olacak. Bu teknolojiler sayesinde Xiaomi dünyanın ilk çift tarafa katlanan telefonunu yapmış olacak.

Bahsi geçen çift katlanır telefonda bulunması beklenen teknolojilerin yeteri kadar gelişmemesi nedeniyle, telefonu henüz piyasada göremedik. Şirket üst seviye ve yeni teknolojiler barındıran telefonları piyasaya sunmak için, çok fazla zaman ve sermaye harcamak zorunda kalıyor. Xiaomi Mi Max Alpha konseptine karşı gelen reaksiyonlardan sonra, pahalı bir ürün piyasaya sunmak zor görünüyor ve Xiaomi çift katlanabilir telefonun üretim fiyatını düşürüp, piyasadaki rekabeti kızıştıracak bir fiyattan satışa sunması bekleniyor.
Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

telefon boyutlarına yakın olsa iyi olur

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Kullanımı daha güzel olacak gibi görünüyor diğer katlanabilir telefonlara göre kullanıcı deneyimi ve kişisel kullanım durumları seçmede önemli yer tutar

fcn
fcn
4 ay önce

bence boş bi teknoloji

" Xiaomi katlanabilir telefon için tarih verildi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xiaomi katlanabilir telefon için tarih verildi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xiaomi katlanabilir telefon için tarih verildi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  2. 2 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  3. 3 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  4. 4 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  5. 5 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  6. 6 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  7. 7 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  9. 9 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  10. 10 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!