Xiaomi Mi Mix 2 geliyor!


16.02.2017 15:00:00
Xiaomi Mi Mix 2 geliyor!

2016 yılında piyasaya çıkan ve yüzde 91.3 ekran gövde oranı ile dikkat çeken Xiaomi Mi Mix için devam modeli söylentileri ortaya çıktı. Peki, Xiaomi Mi Mix 2 nasıl olacak?

Xiaomi Mi Mix 2 geliyor!

2016 yılında satışa sunulan ve sahip olduğu özellikler ile geçen yılın en üst düzey modellerinden biri olan ancak özelliklerinden ziyade yüzde 91.3 gibi inanılması zor bir ekran gövde oranıyla üretilen Xiaomi Mi Mix’in devam modelinin geleceği iddiaları ortaya çıktı.

Çerçevesiz ekranıyla tam bir tasarımı harikası olan Mi Mix modelinin devam modelinin ise Xiaomi Mi Mix 2 olarak adlandırılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Teknik özellikler tarafında herhangi bir bilgi açıklanmazken, bu modelin de yine çok yüksek bir ekran gövde oranı ve son derece şık bir tasarım ile hazırlanacağı iddia ediliyor. 

Hatırlanacağı üzere Xiaomi Mi Mix modeli, 6.4 inç boyutlu bir ekrana sahipti ve bu sebeple Phablet sınıfında yer alıyordu. 2017 yılında çıkacağı ön görülen Mi Mix 2 modelinin ise yüzde 93 ekran gövde oranına sahip olacağı ve ilk modele benzer bir ekran boyutuna sahip olacağı iddia ediliyor. 

:: Sizce Xiaomi Mi Mix 2 hangi teknik özelliklere sahip olacaktır?


 • yazarKaan Arlı

  İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN'de yer alacak.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Xiaomi Mi Mix 2 geliyor!” üzerine 13 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Mi mix güzel ama ben beğenmedim. Belki mix 2 yi beğenirim. Kamerayı ekran içine yerleştirseler çok güzel olurdu da şuan için bu çok çok zor.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Bence güzel olucak yine. Xioami mi mixin alt çerçiveside olmasaydı daha güzel olucaktı ama ordada ön kamera problemi olucaktı. Ama mi mix 2 De ön kamerayı galaxy not serilerinin kalemi kibi azda olsa çıkan ön kamera olsa dahada şık olur.

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Çok pahalı zaten yorum yapmaya bile gerek yok

  4. SDN Okuru dedi ki:

   Şahsıma konuşayım yurd dışında gördüm bu telefonu beni pek cezbetmedi açikcasi

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Bu telefon keske tr gelse.

  6. SDN Okuru dedi ki:

   mi mix mi not 2 2016 en başarılı telefonlarıydı göremedik kullanamadık ama ne yapalım zengini malı züğürdün çenesini kırar artık ruyalarımızda bile göremeyiz dolar kur felan pahalılıkmillet acın yatıyor gücün kalkıyor

  7. SDN Okuru dedi ki:

   Müthiş bir cihaz…

  8. SDN Okuru dedi ki:

   Xiaomi işi Samsunga çevirdi. Dur bi bu model eskisin

  9. SDN Okuru dedi ki:

   6 inç yap 5 inç kadar tutuş olsun. 6.4 ne ya öyle odun gibi

  10. SDN Okuru dedi ki:

   Xiaomi daha yeni bir üretici sayılır olmasına rağmen bu konsepte bir telefon üretebiliyorsa O zaman Iphone ve Samsung başta olamak üzere diğer üreticiler bizleri kadırıyor bizlere hala ekran kasa oranı %75 veya 80 i geçmeyen telefonları satıyor.

  11. SDN Okuru dedi ki:

   Ekran en ufak darbede çat diye gider

  12. SDN Okuru dedi ki:

   Şahdı şahbaz olmuş. İşe yaramaz bir konsept

  Yorum yazın