Okunma

Xonar Ailesi Genişliyor


20 Mayıs 2009 Çarşamba 05:46
Xonar Ailesi Genişliyor

Asus Xonar HDAV1.3, yeni Xonar ailesinin üçüncü ürünü. Bu ürünün farkı, Blu-ray’e geçen  HTPC kullanıcılar için tasarlanmış olması. HTPC cihazlar bilgisayardan çok tüketici elektroniği ürünlere benziyorlar. Kasa sistemi, yan yatırılmış bir kasa gibi duruyor. Farkı ise çok daha alçak olması. Bu özellik sayesinde normal donanım birleşenleri takılamıyor. Low Profile kartlar tercih edilmesi şart. Xonar HDAV1.3 işte bu tür bir kart. PCI yuvansa takılan bu ses kartı Coaxiel (çoklu giriş) girişi ve HDMI (1.3) giriş ve çıkışına sahip.

 

HTPC kullanıcılar için özel olarak tasarlandı.

Sekiz kanallı bir ses çıkışına sahip olan bu ürün Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD High Resolution Audio ve DTS-HD Master Audio (192 kHz ve 24 Bit) teknolojilerini destekliyor.

:: Harici bir ses kartı kullanıyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Xonar Ailesi Genişliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xonar Ailesi Genişliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xonar Ailesi Genişliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "