Okunma

Yahoo CEO Arıyor


18 Kasım 2008 Salı 06:30
Yahoo CEO Arıyor

Yahoo CEO’su ve aynı zamanda şirketin kurucularından olan Jerry Yang, görevi bırakmaya hazırlanıyor. Şimdilerde başarılı bir CEO arayışı içerisinde olan Yahoo‘da Yang’ın yerine biri bulunduğunda görevini bırakacağı açıklandı. “Yahoo Şefi” olarak eski görevine dönecek olan Yang, Yahoo’nun global stratejisi üzerine yoğunlaşarak zor durumdaki şirketi darboğazdan kurtarmak için çaba sarfedecek. Yönetici arama firması Heidrick & Struggles ile birlikte yeni bir CEO arayan Yahoo ise, Microsoft‘un ilk teklifinden bu yana bir türlü belini doğrultamamış olsa da bu gidişatı tersine çevirecek birini bulma umudu taşıyor.


:: Jerry iyiydi de çevresi kötüydü ::

:: Jerry Yang sizce başarılı mıydı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yahoo CEO Arıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yahoo CEO Arıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yahoo CEO Arıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "