Okunma

Yahoo’dan ilginç kripto para atağı!


14 Nisan 2018 Cumartesi 23:00
Yahoo’dan ilginç kripto para atağı!

Güvenlik skandallarının ardından büyük paralar kaybeden Yahoo, kaybını kripto paradan çıkartmayı amaçlıyor gibi gözüküyor. Yahoo kripto para piyasasına kripto para borsası satın alarak giriş yaptı!

Yahoo Japonya, BitARG isimli kripto para borsasının %40 hissesini satın alacağını duyurdu. Pazarlıkların devam ettiği satın almanın bedeli 18 ile 28 milyon dolar aralığında olacak. Satın alma işleminin ise önümüzdeki sonbahar aylarında tamamlanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

yahoo kripto para sdn 2

Yahoo kripto para piyasasından umutlu!

Yahoo‘nun içerisinden sızdırılan bilgilere göre şirket, 2019 yılında BitARG borsasının gücünden de faydalanarak kendi kripto para birimini çıkartmayı amaçlıyor. Bu şekilde borsadan gelen gelirlerin yanı sıra kendi kripto parasını Yahoo servislerinde kullanarak kaybettiği paraları geri kazanmayı amaçlıyor.

:: Yahoo, kripto para piyasasından umduğunu bulabilir mi?
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yahoo’dan ilginç kripto para atağı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yahoo’dan ilginç kripto para atağı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yahoo’dan ilginç kripto para atağı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "