Yahoo Mail yeni bir özelliğe kavuşuyor!


23 Eylül 2019 Pazartesi 11:13
Yahoo Mail yeni bir özelliğe kavuşuyor!

Yahoo Mail uygulamasına gelecek güncelleme ile artık tek bir dokunuşta istemediğiniz yerlerden gelen e-posta iletilerinden kurtulabileceksiniz.

Günlük hayatımızda e-postayı sıkça kullanıyoruz. Kişilerarası iletişim, bültenler, kuponlar, seyahat makbuzları ve çok sayıda reklam. Bu ezici derecede karışık bir gelen kutusuna yol açarak önemli olan e-postaların da arada bulunmasını zorlaştırabiliyor.

Ancak Yahoo Mail’in yenilenen uygulaması, kuruluşun önceliklerini belirleyen ve e-postaların aşırı yüklenmesini önleyen bir yaklaşımla bunu değiştirmeyi umuyor.

Yahoo Mail güncelleme detayları

Bunu yapmanın birincil yolu, e-postaları, Fırsatlar, Seyahat, Abonelikler ve Ekler gibi kategorilerle “Görünümler” halinde gruplandırmaktır. Bu kavramsal olarak Gmail’in sekmelerine benzer. Örneğin, Yahoo Mail’in Seyahat görünümünde, yaklaşmakta olan tüm uçuş ve otel güzergahlarınızın yanı sıra önceden tamamlanmış seyahatleri ve ilgili e-postalar görünecek.

Abonelikler sekmesinde, şu anda abone olduğunuz tüm posta listelerini veya haber bültenlerini, uygulamanın içinde tek bir dokunuşla abonelikten çıkma seçeneğiyle görebileceksiniz.

Sık alışveriş yapan biriyseniz, tüm promosyon e-postalarınızı çevrimiçi bir alışveriş portalına dönüştüren Fırsatlar görünümünü beğenebilirsiniz. Alışkanlıklarınıza ve tercihlerinize göre en iyi ve önerilen markaları listeler ve hatta bir Konum sekmesinde yakındaki fırsatları bile listeler (bu, yalnızca şu anda iOS kullanıcıları içindir). Hatta kuponları filtreleyebilir ve süresi dolmadan teklifler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bunun dışında, yeni Yahoo Mail’de “Aktif Güncelleme” özelliği de var. E-postalarınızdan topladığı bilgilere bağlı olarak, paket takibinde veya uçuş gecikmelerinde olsun, otomatik olarak güncellemeler gelen kutunuzun en başına düşer.

Daha önce olduğu gibi, uygulamayı kullanmak için Yahoo Mail kullanmanıza gerek yok; Gmail veya Microsoft’un Outlook gibi her türlü e-posta hesabıyla uyumludur.

Yeni Yahoo Mail uygulaması, 23 Eylül’den itibaren hem iOS hem de Android‘de kullanılabilecek.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yahoo Mail yeni bir özelliğe kavuşuyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yahoo Mail yeni bir özelliğe kavuşuyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yahoo Mail yeni bir özelliğe kavuşuyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  2. 2 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  3. 3 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  4. 4 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  5. 5 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  6. 6 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  7. 7 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  8. 8 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  9. 9 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  10. 10 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG