Okunma

Yahoo Makyaj Yaptı


06 Nisan 2009 Pazartesi 06:00
Yahoo Makyaj Yaptı

Görsel arama motoru için yeni bir arayüz sunan Yahoo, bir fotoğrafa ya da resme tıkladığınızda artık yeni bir önizleme çubuğu açıyor. Resmi orijinal sayfasında açtıktan sonra da bu alanda küçük resim sonuçları arasında gezinti yapabiliyorsunuz. Yahoo görsel arama sayfasına geri dönmeksizin yeni aramalar yapmak yine bu önizleme çubuğu sayesinde mümkün.

Ayrıca Yahoo artık arama yaptığınızda görselleri boyut, renk ve Flickr menşeli olup olmadığına göre süzüp ihtiyacınıza uygun tavsiyelerde bulunabiliyor.

:: Yahoo görsel arama motorunu kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Yahoo
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yahoo Makyaj Yaptı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yahoo Makyaj Yaptı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yahoo Makyaj Yaptı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "