Okunma

Yahoo Meme Yaptı!


02 Eylül 2009 Çarşamba 08:16
Yahoo Meme Yaptı!

Yahoo‘nun yeniliklerine tanık olmaya devam ediyoruz. Twitter ile birlikte popülerlikte had safhaya ulaşan anlık ileti paylaşımı, şimdi Yahoo ile de devam ediyor. Yahoo’nun Twitter benzeri sitesi Meme, şimdilik sadece Beta aşamasında ve İspanyol kullanıcılara açık. Kısa süre içerisinde ise sitenin Betadan çıkması bekleniyor. Mikroblog dünyasında Yahoo’nun da sesinin olması, kullanıcıları bölecek mi yoksa mikroblog olayını güçlendirecek mi göreceğiz.

Yahoo Meme, tasarımı ve işlevi itibariyle Twitter’a çok benziyor. Kullanıcıların Meme’den yararlanabilmesi için Yahoo hesabının olması yeterli olacak. Meme kullanıcısı olan diğer insanları takip edebilecek, kendi ağınızı oluşturabileceksiniz. Şimdilik ise karakter sınırlandırmasının  100 olması bekleniyor.

:: Meme hakkındaki görüşlerinizi forumda paylaşın
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Yahoo Meme Yaptı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    başlık süper 🙂 türkiyede sadece adı yeter kullanılması için 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Türkiye’de nasıl karşılanacak merak ediyorum 😀 ismi faul

  3. SDN Okuru dedi ki:

    yahoo meme yapacağına bir browser çıkarsın

" Yahoo Meme Yaptı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yahoo Meme Yaptı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yahoo Meme Yaptı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "