Okunma

Yahoo’dan e-Posta Servisine Ayar


27 Haziran 2005 Pazartesi 21:00
Yahoo’dan e-Posta Servisine Ayar

Masaüstü’nde gibi işlem yapabiliyorsunuz

Güncellenecek olan e-posta servisinde bir takım uygulamalar ekleniyor. Örneğin “sürükle bırak” metodu. Postaları, bir klasörden diğerine sürükleyerek taşıma imkanının yanı sıra e-postaların tekli ya da çoklu olarak önizlemesi yapılabilecek.

Yeni arayüzün eskisine oranla daha da hızlı çalışacağı da Yahoo‘nun duyurusu içerisinde yer aldı. Şirket, buyeniliklerle birlikte bilgisayar kullanıcılarının Google’ın zekice ve başarılı tasarlanmış arayüzüne olan ilgisini kendi tarafına çekmek istiyor.

Google’dan esinlenme

Yenilikler arasında, sayfa içerisinde özelleştirilmiş sağ tuş menüsü ve otomatik tamamlanabilen adresler de yer alıyor. Yahoo‘nun bu servisi, sınırlı sayıdaki testçi kullanıcılardan gelen geri dönüşümlerden sonra herkesin kullanabileceği bir hizmet olarak karşımıza çıkacak.

SDN
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yahoo’dan e-Posta Servisine Ayar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yahoo’dan e-Posta Servisine Ayar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yahoo’dan e-Posta Servisine Ayar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "