Okunma

Yanlış E-Posta Google’dan Döner


21 Mart 2009 Cumartesi 13:23
Yanlış E-Posta Google’dan Döner

Google’ın deneysel çalışmalarını öncelikli olarak eklediği Gmail Labs, oldukça çizgi dışı bir özelliğe daha kavuştu: gönderim iptali! Şimdilik sadece yabancı hesaplarda kullanılabildiği için Undo Sent adını alan bu sistem sayesinde, kazara tamamlamadan veya yanlış kişiye gönderdiğiniz e-postaları beş saniye içerisinde iptal etmeniz mümkün olacak.

İnternette bugüne kadar neden düşünülmediği soru işaretleri oluşturan bu özelliğin, Gmail Labs‘tan bir an önce tüm Gmail hesaplarına terfi etmesini dört gözle bekliyoruz.

:: Hiç kazara e-posta gönderdiğiniz oldu mu?

Bilgi İçin : Gmail Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Yanlış E-Posta Google’dan Döner”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yabancı hesaplardan kastınız dilinizin ingilizce olması sanırım. Onu da dili önce ingilizce yapıp labs ayarlarından istediğimiz özellikleri aktif ettikten sonra dil ayarını tekrar Türkçe’ye çevirerek çözebiliyoruz ve Labs özelliklerini Türkçe’de kullanabiliyoruz…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Güzel bir özellik olduğunu görüyorum. Tüm ***** ailesine ve Google çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim.

" Yanlış E-Posta Google’dan Döner konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yanlış E-Posta Google’dan Döner ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yanlış E-Posta Google’dan Döner ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "