Okunma

Yanlış Kelimeler Seçtim!


23 Haziran 2009 Salı 13:04
Yanlış Kelimeler Seçtim!

Microsoft CEO‘su Steve Ballmer geçtiğimiz günlerde Project Natal hakkında söylediği sözlerini geri aldığını açıkladı. Daha önce sitemizde de yer alan haberde de bahsettiğimiz gibi Steve Ballmer, 2010 yılında Project Natal’ın piyasaya sürüleceğini açıklamıştı. Bu açıklama olay yaratmıştı.

Ancak Steve Ballmer yeni bir açıklama yaparak Project Natal ile ilgili sözlerinde yanlış kelimeler seçtiğini, Project Natal’ın kesin çıkış tarihi ile ilgili henüz bilgi veremeyeceğini belirtti. Bu yeni açıklamadan sonra önümüzdeki sene Project Natal keyfi yaşayacaklarını düşünenlerin hayalleri suya düşmüş oldu.

:: Ballmer’ın sözlerinden çark etmesine rağmen 2010 yılında Project Natal’ı sizce görebilecek miyiz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yanlış Kelimeler Seçtim! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yanlış Kelimeler Seçtim! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yanlış Kelimeler Seçtim! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "