Okunma

Yapı Kredi’den BT’ye Büyük Destek


10 Haziran 2015 Çarşamba 09:30
Yapı Kredi’den BT’ye Büyük Destek

Türkiye‘nin önde gelen kuruluşlarından biri olan Yapı Kredi‘nin bilişim teknolojilerine olan desteği devam ediyor.

Yapı Kredi, 4 senedir düzenli bir şekilde gerçekleştirdiği bilişim teknolojileri etkinliğini bu sene de es geçmedi. Bu yıl beşincisi düzenlenen IT’s My Life Yapı Kredi Bilişim Teknolojileri Buluşması, geçtiğimiz gün Yapı Kredi’nin Çayırova‘da yer alan Bankacılık Üssü‘nde gerçekleşti.

Önemli Konular Ön Plana Çıkarıldı

Teknoloji dünyasının önemli isimlerinin katıldığı etkinlikte “Nesnelerin İnterneti ve Dijitalleşme“, “Veri Yönetişimi ve Büyük Veri” ve “BT Güvenlik ve Altyapı Teknolojileri” gibi konu başlıkları ön plana çıkarıldı.

Yapı Kredi’nin bilişim teknolojilerine olan desteği ve gelecekte konu ile ilgili ne gibi atılımların olacağı konusunda TechInside ekibi, Yapı Kredi Bilişim Teknolojileri Operasyon Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Cahit Erdoğan ve Intel Teknik İş Geliştirme Müdürü Volga Şimşek ile samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

:: Türkiye’nin bilişim teknolojileri konusundaki geleceğini nasıl yorumluyorsunuz?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yapı Kredi’den BT’ye Büyük Destek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu kurumun bir ferdi olmaktan büyük gurur duyuyorum

" Yapı Kredi’den BT’ye Büyük Destek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yapı Kredi’den BT’ye Büyük Destek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yapı Kredi’den BT’ye Büyük Destek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "