Okunma

Yapımcıların Gözünden The Division


25 Aralık 2015 Cuma 12:00
Yapımcıların Gözünden The Division

Haberimize Tom Clancy’s The Division’ın hangi oyun paketleriyle geleceğinden bahsederek başlayalım. Gold Edition ve Pre-Order Edition gelecek paketler arasında ilk ikisi. Buna ek olarak oyunun Chemic ve National Guard isimli iki paketi daha olacak. Gold Edition, Ubisoft’un yayınlayacağı DLC‘lere erişiminizi sağlayacak olan Season Pass’i de içerecek.

15-12/25/49206_01_division-lets-set-weather-impacts-gamers-npcs_full.jpg

Chemic paketi ise Gold Edition’ı ve oyunu ön-sipariş ile satın alanlarda bulunacak. Chemic paketiyle desenli bir P416 saldırı tüfeğine, özel bir ajana ve sizi hasarlara karşı daha fazla koruyacak bir sıhhi sırt çantasına sahip olacaksınız.

Bütün oyuncular hava koşullarından etkilenecek

Forbes, oyunun yapımcısı Massive Entertainment‘ın Baş Çevresel Tasarımcısı Sebastian Lindoff, ve Teknik Sanat Direktörü Chad Chatterton ile yapmış olduğu röportajla birlikte, oyunun içeriğine dair güzel detaylar elde etmiş. İkili hava için şunları söylüyor:

“Kesinlikle. hangi bölümü ne zaman oynayabileceğiniz tamamen size kalmış. Gece veya gündüz, açık bir gökyüzüyle ya da fırtınanın tam ortasında. Biz sadece aşırıya kaçacak sisli havaları biraz azaltmak istedik. Çünkü, böyle olunca bazı bölümlerde oynanış olumsuz etkileniyordu. Aşırı sis dışındaki diğer bütün hava şartları, hem siz hem de diğer oyuncular için oynanışa etkili olacak.”

15-12/25/2556078-td_screen_echo_e3_140609_4pmpst_1402343528.jpg

Havanın nasıl olacağına karar verdikten ve bölüme başladıktan sonra The Division, hava koşullarını dinamik olarak değiştirebilecek. İkili, bu konu hakkında şunu söylüyor:

“Hava şüphesiz ki tahmin edilemez şekilde değişecek. Bu bir matematik algoritmasına bağlı olacak ve kendi içinde dinamikleri olacak. Hava koşulları ve kar sizi etkilediği gibi düşmanı da etkileyecek. Onların görüşü de sizinle aynı seviyeye indirgenecek.”

:: The Division hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEvren Tepe

Bilgisayar kullanımına "abi silahlı yürümeli bi de araba yarışı oyunu istiyorum" diyerek başlayan şahsım, o zamandan beri oyunlarla sıkı fıkı olmuştur. Oyun oynayınca teknolojiden uzak kalamıyorsun. Eğlendirerek öğretiyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Yapımcıların Gözünden The Division”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  efsane oyun

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Sing-player modu olaydı iyidi bu ülkede multi player oynamak çok zor bee bu internetle

 3. SDN Okuru dedi ki:

  ne zaman çıkacak bu oyun ya?

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Neden bilmem bu oyun bana Half life 2 deki direnişin devamı gibi geliyor 😀

" Yapımcıların Gözünden The Division konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yapımcıların Gözünden The Division ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yapımcıların Gözünden The Division ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "