Okunma

Yardımsever Google


03 Mart 2010 Çarşamba 08:45
Yardımsever Google

Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz üzere Google, Şili’deki felaketin ardından depremzedelere yardım yapmaya başladı. Öncelikle kayıpların bulunması için site üzerinden “kayıp masası” oluşturan Google, bu kadarla da kalmayıp, ana sayfasından bağış topluyor.

Orijinal, yani İngilizce sayfasında yer alan “Magnitude 8.8 earthquake in Chile – Help and learn more” link’ine tıklandığında, bağış yapabileceğiniz bir sayfa açıldığı gibi, aynı zamanda kayıp arama veri tabanına da ulaşılabiliyor. Sistemde, bugün itibariyle 65.500 kayıt olduğu gözüküyor.

:: Benzeri uygulamaları diğer İnternet devlerinden bekliyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yardımsever Google konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yardımsever Google ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yardımsever Google ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "