Okunma

Yaşayan Avize: Bacterioptica


17 Eylül 2010 Cuma 07:00
Yaşayan Avize: Bacterioptica

Evinizde çok fazla elektronik eşya bulunuyorsa, kablo kalabalığı önemli sorunlarınızdan biri demektir. Peki evinizde bu kadar kablo varken buna 4,5 km uzunluğunda yeni bir fiber optik kablo öbeği ekleyeceğinizi ve bunun da salonunuzun orta yerinde duracağını söylesek, ne dersiniz?

Normal şartlar altında bu durum tam bir kabus olsa da eğer bu fiber optik kablo öbeği yetenekli bir tasarımcıya teslim edilmişse bu teklifi kabul etmek isteyebilirsiniz.

 

Bacterioptica gerçekten de çok şık duruyor

 

Canlı Avize

MADLAB adlı bir tasarım şirketinin elinden çıkan Bacterioptica adlı bu avize tam tamına 4,57 km uzunluğunda fiber optik kablolardan oluşuyor.

Bu kadar çok kabloyu inanılmaz derecede şık hale getiren tasarımcılar ortaya çıkardıkları avizenin canlı bir organizma gibi görünmesini hedeflemişler.

Bacterioptica foto galeri için buraya tıklayın. Bu enteresan tasarım hakkında daha geniş bilgiyi ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.

100 Adet LED

Bacterioptica’nın üzerinde 100’den fazla LED ışık yer alıyor

Canlı Gibi

Tasarımcılar ürünün canlıymış gibi görünmesine katkıda bulunmak için tüm kabloları duvarın içinde aynı noktadan çıkarmış.

Şekil Değiştiriyor

Bacterioptica’nın en önemli özelliklerinden biri de şeklinin değiştirilebilmesi. Kabloların şekli ve uç kısımlardaki dairesel kısımların yerleri isteğe bağlı olarak değiştirilebiliyor.

 

:: Bu avizeyi evinizde kullanmak ister misiniz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/171839-yasayan-avize-bacterioptica.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yaşayan Avize: Bacterioptica konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yaşayan Avize: Bacterioptica ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yaşayan Avize: Bacterioptica ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "