Okunma

Yazılımlar Teste Tabi Tutulacak


21 Ekim 2013 Pazartesi 08:09
Yazılımlar Teste Tabi Tutulacak

Yazılım Test ve Kalite Derneği (Turkish Testing Board – TTB) tarafından düzenlenen TestIstanbul Konferansı, Türkiye ve yurt dışından 1000’e yakın profesyonelin katılımıyla bu yıl üçüncü kez düzenleniyor. Ana teması “Mobile Testing: Testing on the move” ile hayat bulacak olan konferans, 29-30 Mayıs 2014 tarihlerinde gerçekleşecek.

Uluslararası Yazılım Test ve Kalite Kurulu (International Software Testing Qualificaions Board – ISTQB) tarafından küresel çapta gerçekleştirilen konferansların Türkiye ayağını oluşturan TestIstanbul, konferansa katılacak olan profesyonellere, bilişim dünyasında kendilerine yer edinmeleri için yeterlilik kazandırmayı amaçlıyor.

Geniş katılım bekleniyor

Bilişim profesyonellerinin hazırladıkları bildirilerle yazılım alanındaki yetkinliklerini test edecekleri konferansta; pazarlama uzmanları, akademisyenler, öğrenciler ve yazılımcılar da yer alacak.

:: Yazılımların test edilmesi sizce kullanıcılara ne gibi faydalar sağlar? Tıklayın, forumda tartışalım.
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yazılımlar Teste Tabi Tutulacak”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    TESTİS? keşke tıp okuyan arkadaşlarıyla arayı iyi tutsaymış bu mühendisler…

" Yazılımlar Teste Tabi Tutulacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yazılımlar Teste Tabi Tutulacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yazılımlar Teste Tabi Tutulacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "