Okunma

Yedeklemek İçin Web Tarayıcınız Yeter


09 Mayıs 2009 Cumartesi 16:01
Yedeklemek İçin Web Tarayıcınız Yeter

Online yedekleme servisi SugarSync, PC, Mac ve mobil cihazlarınız arasında dosyalarınızı senkronize edip, yedeklemenizi sağlayan ücretli bir servis. Normalde aylık 5 dolar ve yıllık 50 dolardan başlayan tarifeleri bulunan SugarSync, artık 2 GB online depolamayı ücretsiz sunuyor.

Tüm dosyalarınızı yedeklemek için yeterli olmasa da, önemli dosyalarınızı emanet edebileceğiniz 2 GB’lık SugarSync alanı, özellikle mobil telefondan dosya depolama ve dosyalarınıza her yerden erişme imkanı sunmasıyla diğer yedekleme servislerinden ayrılıyor.

:: Ücretsiz SugarSync servisine buradan kaydolabilirsiniz.

:: Dosyalarınızı nerede yedekliyorsunuz?

Bilgi İçin : SugarSync
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yedeklemek İçin Web Tarayıcınız Yeter konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yedeklemek İçin Web Tarayıcınız Yeter ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yedeklemek İçin Web Tarayıcınız Yeter ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "