Okunma

Yeni Alfa Romeo SUV modeli kesinleşti!


01 Aralık 2018 Cumartesi 23:59
Yeni Alfa Romeo SUV modeli kesinleşti!

Son dönemlerde iyice artan iddialar doğru çıkmış gibi gözüküyor. İtalyan otomobil devi Alfa Romeo SUV üretimine başlıyor!

Yeni Alfa Romeo SUV modeli, dengeleri değiştirebilir!

yeni alfa romeo suv sdn 2

Bağlı olduğu üst şirket olan FCA tarafından 5.7 milyar $ tutarında bir yatırım aldığını açıklayan Alfa Romeo, yeni SUV modeli üzerinde çalışmalara başlayacak.

Jeep’in Compass modelini baz alacak olan Alfa Romeo, bu başarılı modelin eksikliklerini iyi okuyup oldukça başarılı bir SUV modeli yaratabilir.

Hibrit bir versiyonun da olacağı konuşulan bu SUV modeli hakkında neredeyse başka hiçbir bilgi bulunmuyor, fakat Alfa Romeo gibi, tasarımlarıyla ilgi çeken bir otomobil markasının, yeni bir SUV bir otomobil üretecek olması, otomobilseverler için yeni alternatifler oluşturacak gibi gözüküyor.

2020 yılından önce tanıtılması beklenmeyen bu yeni SUV modelinin, sektörde dengeleri değiştirebilecek potansiyele sahip olacağı düşünülüyor.
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Yeni Alfa Romeo SUV modeli kesinleşti!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    E zaten stelvio adlı bir modeli bulunuyor hali hazırda

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Delimisiniz? Stelvio yollara cikali yil oldu

" Yeni Alfa Romeo SUV modeli kesinleşti! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Alfa Romeo SUV modeli kesinleşti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Alfa Romeo SUV modeli kesinleşti! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "