Okunma

Yeni Atom Eylül’de


24 Temmuz 2008 Perşembe 21:00
Yeni Atom Eylül’de
Intel’in Atom işlemcileri düşük maliyetli ve yüksek taşınabilirliğe sahip ürünlerle artık eşanlamlı olarak anılmaya başladı. Şu sıralarda üreticiler bir miktar Atom sıkıntısı çektiyse de Intel tarafında yenilik ve gelişme durmuyor. Yenilenen çift çekirdekli Atom işlemcisi 21 Eylül’de tanıtılacak. Tabii Intel başka sorunlarla uğraşmaktan bu ürünleri yetiştirebilecek mi emin değilz. Intel’in çift çekirdekli Atom’u 1,6 GHz hıza ve 1 MB toplam ikinci seviye ön belleğe sahip. Fiyatı ise 43 dolar seviyesinde olacak.

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Atom Eylül’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Atom Eylül’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Atom Eylül’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "