Okunma

Yeni Batcave Daha Teknolojik!


30 Aralık 2015 Çarşamba 12:30
Yeni Batcave Daha Teknolojik!

Batman’in olmazsa olmazı Batcave’in yeni hali Entertainment Weekly’de yayınlandı. Zack Snyder’ın merakla beklenen filmi Batman v Superman: Dawn of Justice’te Batcave’in nasıl bir görüntüsü olacağı ile ilgili sır perdesi sonunda kalktı.

Bruce Wayne’in malikanesinin altında yer alan, yarasanın ini önceki versiyonlarına nazaran teknolojik olarak daha gelişmiş diyebiliriz.

15-12/30/batcave.jpg

Fotoğrafta gördüğümüz üzere Bruce Wayne(Ben Affleck) ve sadık kahyası Alfred Pennyworth(Jeremy Irons) yeni planları üzerinde çalışıyorlar. Alfred karakteri artık eski serilerdeki gibi sadece bir yardımcı olmaktan öteye giderek Batman’in akıl hocalığını da yapacak. Batman’in alacağı kararlarda büyük bir rol oynayacak olan Alfred bakalım seyirciden beklenen ilgiyi toplayabilecek mi?

Batman v Superman Dawn of Justice, 25 Mart’ta vizyonda

Superman, Wonder Woman, Aquaman ve Doomsday gibi birçok insanüstü varlığın olduğu bir evrende insanları temsil etme görevini kendine adamış olan Batman’in mağarası ile ilgili bir konsept fotoğrafta yayınlandı.

15-12/30/batcave2.jpg

Gün geçtikçe merakımızın arttığı filmi izlemek için 25 Mart’a kadar beklememiz gerekiyor. 

:: Yeni Batcave tasarımını nasıl buldunuz? 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Yeni Batcave Daha Teknolojik!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Çizgi romanını dahil okumayanlar gelmiş burda laf yapıyo çok iyi olmuş gerçek Batman a çok yakın , kalıplı adam çizgi romanı okuyan bilir

 2. SDN Okuru dedi ki:

  o değilde batman'in kıyafeti napcaz bu kadar kötü bir kıyafat görmedim marvel karşısında çok ezik kalmış yapım.tabiyki bu benim kişisel fikrimdir.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  hep merak etmisimdir kimligini saklayan bir super kahramanin karargahini hangi ameleler yapiyor hadi yapti farz edelim hayatta kaliyorlar mi?

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Bakalın beklentileri karşılayacak mı? Çok akıl üstü bir film olmalı yoksa sıkıntı. Gereksiz görsel efekt şöleni izlemek istemiyoruz!

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Bale kadar başınıza taş düşsün, adama yeni teklif yapıldı adam kabul etmedi. Bale bale bale.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  daha filmi izlemeden de yorum yapma kafası.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Christian Bale li Batman i tek geçerim. sana sonsuz kez katılıyorum Adam KİNG abi Rollünün hakkını sonuna kadar veriyor

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Christian Bale li Batman i tek geçerim.

" Yeni Batcave Daha Teknolojik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Batcave Daha Teknolojik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Batcave Daha Teknolojik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "