Okunma

Yeni Commandos İçin Üzücü Haber


26 Ağustos 2009 Çarşamba 10:18
Yeni Commandos İçin Üzücü Haber

Geçtiğimiz gün İnternet’te dolaşmaya başlayan yeni Commandos haberleri ile sevinen kullanıcıların, ne yazık ki hevesleri kursaklarında kalacak gibi gözüküyor. Keza yapımcı firma Pyro tarafından yapılan açıklamaya göre, İnternet’te dolaşan yeni Commandos haberinin asılsız olduğu belirtildi.

Yurt dışı asıllı bir haber sitesine demeç veren yapımcı Pyro: “Gamer.nl sitesinde yayınlanan yeni Commandos haberi tamamen yalandır. Aklımızda daima Commandos serisine yeniden hayat vermek bulunuyor. Fakat bu yeni bir haber değil ve şu an için resmi olarak böyle bir girişimimiz mevcut değil. Şu an her şey düşünceden ibaret.” açıklamasını yaptı.

Pyro tarafından yapılan bir diğer açıklama ise, firmanın şu an için sadece Planet 51 isimli oyuna odaklandıkları ve üzerinde çalıştıkları tek yapımın bu olduğu yönünde oldu.

:: Commandos serisinde en çok zorlandığınız bölüm hangisiydi?

Yazan: Emre Gökberk
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Commandos İçin Üzücü Haber konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Commandos İçin Üzücü Haber ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Commandos İçin Üzücü Haber ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "