Okunma

Yeni Facebook video özellikleri geliyor!


17 Kasım 2018 Cumartesi 12:00
Yeni Facebook video özellikleri geliyor!

Yeni gelecek olan Facebook video izleme özellikleri ile arkadaşlarıyla video izlemeyi seven kullanıcılar, oldukça memnun olacak.

Yeni Facebook video izleme özelliği, uygulama kodlarında gözüktü

Arkadaşlarıyla bir şeyleri aynı anda, internet üzerinden izlemeyi seven kullanıcıları kendisine çekmeyi hedefleyen Facebook, ilk somut hamlesini yaptı.

Daha önce Messenger uygulamasında benzeri bir özelliği kullanıma sunan Facebook, belirlenen bir videonun katılımcılar tarafından aynı anda izlenebilmesini sağlamaktaydı. Seçilen videonun senkronize şekilde oynatılması, video kontrollerinin katılımcılar tarafından kontrol edilmesi ve bu kontrollerin gerçek zamanlı olarak yansıması, bu servisle gelen özelliklerdendi.

Yeni ortaya çıkan bir gelişmeye göre, Facebook uygulamasının kodlarında, yeni bir özellik daha keşfedildi. Messenger’da bulunan özelliğe benzer fakat daha büyük çapta olması planlanan servis için, herhangi bir resmi duyuru veya açıklama, henüz yapılmadı.

Facebook video

 

İnternette mevcut olan bazı alternatifler mevcut olsa da, Facebook kalitesiyle bu servisi kullanabilmek, çok daha stabil ve rahat bir deneyim olacaktır. Görünen kadarıyla maalesef, sadece Facebook üzerinde mevcut olan videolar bu servis ile kullanılabilecek.

Youtube, Netflix veya başka sitelerde bulunan videoları izlemek isterseniz, yine üçüncü parti servislerden yararlanmak durumundasınız.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Facebook video özellikleri geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Facebook video özellikleri geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Facebook video özellikleri geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "