Okunma

Yeni Firefox’un Adı Değişti


06 Mart 2009 Cuma 03:13
Yeni Firefox’un Adı Değişti

Mozilla ekibi, sürekli ertelediği Firefox 3.1’de yaptığı değişiklikler için “0,1” kadar aralığı yeterli görmediğinden, gelecek tarayıcının adını Firefox 3.5 olarak yeniledi.

Gelişmiş bir JavaScript motoru, yeni gizlilik özellikleri, daha geniş web standartları uyumluluğu ve sekmelerle ilgili yenilikler içerecek olan Firefox 3.5 için son sürümden önce en az bir veya iki beta sürümü daha yayınlanacak.

Öte yandan Firefox‘un yeni ismi, Google Chrome’un sürekli güncellenmesi ve geliştirilmesi karşısında Mozilla ekibinin yaşadığı ruh halini de yansıtıyor olabilir.

:: Sizce Firefox 3.5 yeteri kadar geliştirme içeriyor mu?

Bilgi İçin : Mozilla
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Yeni Firefox’un Adı Değişti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    valla helal olsun o kadar işi beraber yapmak her yiğidin hercı değil, ayrıca shift delete’i bu başarılı grufigunden dolayı tebrik ediyorum…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Firefox’ta yaşlanmış.

" Yeni Firefox’un Adı Değişti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Firefox’un Adı Değişti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Firefox’un Adı Değişti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "