Okunma

Yeni Hotmail Tüm Kullanıcılara Açıldı


18 Aralık 2011 Pazar 01:53
Yeni Hotmail Tüm Kullanıcılara Açıldı

Windows Live Messenger’ın hayatımıza girmesiyle bir anda atak yapan Hotmail e-posta adresi, çeşitli yenilikler ile karşımıza çıkıyor. Ekim ayından beri getirilen yenilikler, son haliyle tüm kullanıcılara açıldı. Bu yenilikler arasında en çok göze çarpanı, abone olduğunuz bir e-posta servisine tek seçenek ile gönderene “Abonelikten çıkmak istiyorum.” mesajını verebiliyor olmanız.

Bir diğer yenilik ise zamanlanmış temizlik. Posta kutunuzun belirli aralıklarla, belirli kriterlere göre otomatik olarak temizlenmesini sağlayan bu yenilik, eminim ki pek çok kullanıcının ilgisini çekecektir. Bunların yanısıra, fotoğraf görüntülemede de yenilikler söz konusu. Son gelişme ise Microsoft’un Skydrive servisine dosyaları direk olarak gönderebiliyor olmanız. Bu haliyle Gmail’den Hotmail’e geri dönüş yapılır mı, orasını bilemeyeceğim.

:: Hotmail’in yeni servislerini ve özelliklerini nasıl buldunuz?

 
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Yeni Hotmail Tüm Kullanıcılara Açıldı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  en büyük gs başka büyük yok heyyyyyyyyyy

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Hantallığı olmasa kullanılabilir fakat yazıyı okuduktan sonra bir göz atmak istedim. Hala bir postaya bakmak için on saniye yüklemeye uğraşan bir servis ne yapsa boş.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Gmail’i bırakmam için bir sebep bulamadım. Hotmail hala hantal, reklam yığıntısı ve gereksiz…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  bana göre en iyisi hotmaildi bu gelenlerle daha da iyi oldu artık.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  reklamları gereksiz dediğim halde gelen kutumu şişiriyorsa hotmail bitmiştir benim için. bıktım arkadaş deterjan topundan..

" Yeni Hotmail Tüm Kullanıcılara Açıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Hotmail Tüm Kullanıcılara Açıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Hotmail Tüm Kullanıcılara Açıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "