Okunma

Yeni iPhone Daha Dayanıklı


13 Haziran 2009 Cumartesi 16:17
Yeni iPhone Daha Dayanıklı

iPhone 3G S’in mevcut modelden daha hızlı olacağını ve gerek kapasite, gerek kamera, gerekse bellek açısından daha kaliteli özellikler sunacağını size belirttik. Ancak cihazın belki de en önemli özelliği, iPhone 3G S’i sinir bozucu parmak izlerine karşı daha dayanıklı hale getiren yağ önleyici kaplaması olacak.

Yüzünüzle ve elinizle oluşan temastan dolayı iPhone 3G S‘te biriken yağı silmek için ise resmi sitede yer alan açıklamaya göre tek ihtiyacınız yumuşak bir bez. Bakalım Apple, yeni telefonundaki bu özellikle yeni bir akım başlatacak mı.

:: Siz de telefon yüzeyindeki yağlanmadan rahatsız oluyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni iPhone Daha Dayanıklı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni iPhone Daha Dayanıklı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni iPhone Daha Dayanıklı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "